Cesta do vlastního nitra

18. července 2008 v 11:00 | galadriel

Cesta do vlastního nitra

- aby kouzlo účinkovalo, musí se ten, kdo kouzlí, spojit s magickým světem. Toto spojení se zdaří, pouze dosáhne-li vnitřního klidu.

Čarodějnice a zaříkávači přijímají existence jiných světů a vědí, že taková místa jsou domovem magie. Pomocí jednoduchých duševních cvičení otevřete svou mysl a zvýšíte citlivost vůči těmto místům. Cvičení vyžadují soustředění, trpělivost a praxi a jsou důležitá pro většinu lidí, kteří se chtějí spojit se světem kouzel. Zde je jednoduchý návod jak se spojit se světem magie.
Postup
Ujistěte se, že vás po dobu třiceti minut nebude nikdo rušit. Zapalte si vonnou tyčinku a svíčku a posaďte se vzpřímeně na židli, chodidla mějte na podlaze. Představte si, že vás vůně a světlo vonné tyčinky a svíčky obalují klidem a bezpečím a tvoří kolem vás neviditelný posvěcený kruh. Zavřete oči a pomalu a zhluboka dýchejte, soustřeďte se na uvolnění při výdechu a na rytmus dýchání při nádechu. Představte si, že jste někde venku na svém oblíbeném místě, až ucítíte že tam skutečně jste. Dýchejte a vnímejte vůně, dotkněte se země a naslouchejte zvukům, které vám znějí tak libě. Brzy vás obklopí pocit klidu a nový magický svět se vám otevře. Otevřete oči a shrňte své pocity a dojmy na kus papíru. Tyto poznámky vám napříště pomůžou navodit pocit při cvičení rychleji.

Potřeby
Vonná tyčinka (jakákoli vůně)
Svíčka
Papír a pero
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama